Reklamace

Námi prodávané EET pokladny mají jen minimální poruchovost. Pokud by jste však byli mezi těmi, kterým se pokladna jakkoli porouchá, zavolejte nám na telefon 723 300 902. Více jak 99 % "závad" jsme schopni odstranit po telefonu.

Zbylé procento nám zašle pokladnu na naši adresu, kde ji jako servisní středisko do druhého dne opravíme a zasíláme vám zpět.

Pokud by byla závada závažnějšího charakteru vyměníme vám pokladnu za nový kus.

Během opravy EET pokladny zákon říká, že na nezbytně nutnou dobu při opravě nemusíte tržbu evidovat na EET pokladně a po opravě jen zašlete finanční správě celkovou částku nezaevidovaných tržeb.

Záruka se nevztahuje na nadměrné opotřebení výrobku, případně opotřebení běžným používáním ( stejně jako automobilka vám nevymění v záruce zdarma ojeté brzdy, či vám nedají v záruce zdarma nový tonerový válec v tikárně, který má také svou určitou životnost ). Např. tiskárny v pokladnách Euro 50 mají životnost cca 100 000 ks účtenek, v závislosti také na prašnosti prostředí a teplotám, kde jsou používány. V záruce lze tedy zdarma odstranit vadu výrobku nezpůsobenou obsluhou, nikoli běžné opotřebení.

certifikace

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.